Vinobraní 2019

V sobotu 5. října 2019 proběhne tradiční Starolískovecké vinobraní. Jako vždy k tanci a poslechu budou hrát jak dechová hudba, tak cimbálová muzika. V průběhu večera se můžete podívat na taneční vystoupení dětí a mládeže, zúčastnit se soutěže v natahování koštýřem či zkusit štěstí v tombole. Předprodej vstupenek proběhne v pátek 4. října od 18:00 do 19:00.

Sportovní den 2019

V loňském roce nám bohužel nepřálo počasí. Věříme, že o to lepší bude letos. Přijďte si v sobotu 14. září zazávodit v atletickém čtyřboji. Ceny jsou připraveny pro všechny věkové kategorie. Podívejte se na propozice a zjistěte, co Vás čeká. Akce se koná za podpory statutárního města Brna a městské části Brno-Starý Lískovec. Odměny pro soutěžící věnuje Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky.

Futsalový turnaj

V sobotu 22. července se v areálu ZŠ Labská uskuteční futsalový turnaj pro širokou veřejnost v kategoriích žáci, starší žáci a muži. Podronosti naleznete v propozicích.

propozice_mužiStáhnout
propozice_žáciStáhnout

Turnaj se koná za podpory Statutárního města Brna a MČ Brno-Starý Lískovec

Starolískovecké mladé hody 2019

Jako každý rok, i letos proběhnou v Brně-Starém Lískovci mladé hody k oslavě svátku patrona našeho kostela i obce, sv. Jana Nepomuckého.
I program bude tradiční:
Pátek 17. 5.
– 17:00 proběhne stavění máje na prostranství před kostelem. Následovat bude společné hlídání s táborákem.
Sobota 18. 5.
– 14:00 slavnostní požehnání v kostele sv. Jana Nepomuckého a následné předání hodového práva. Po předání práva navazuje průvod obcí za doprovodu DH Hovorané
– 19:00 sobotní hodová zábava, na které k tanci a poslechu bude hrát DH Hovorané. V průběhu večer zatančí stárci Československou besedu. Všichni se pak budete moci připojit na Moravskou besedu. Zábava se bude konat v areálu DTJ (Klobásova 34). Vstupné 130 Kč, krojovaní zdarma (v případě místenky ke stolu 50 Kč).
Neděle 19. 5.
– 9:30 slavnostní mše svatá v kostele sv. Jana Nepomuckého v Brně-Starém Lískovci
– 16:00 nedělní hodová zábava s vystoupením stárků a dětského tanečního souboru. K tanci a poslechu bude hrát CM Mladí Burčáci. Zábava se bude konat v areálu DTJ (Klobásova 34). Vstupné 130 Kč, krojovaní zdarma (v případě místenky ke stolu 50 Kč).

Starolískovecká předhodovka

Srdečně Vás zveme na tradiční předhodovou zábavu, které se bude konat 11. května 2019 v sokolovně v Brně-Starém Lískovci od 19:30. Celý večer bude hrát kapela Eu!Burg. Akce se koná za podpory statutárního města Brna a městké části Brno-Starý Lískove. Podívejte se na plakát nebo náš facebook.

Neinvestiční dotace z rozpočtu statutárního města Brna

Naší orelské jednotě byla na základě smouvy ze dne 25. 3. 2019 poskytnuta dotace ve výši 45000 Kč v rámci projektu „Zabezpečení celoroční činnosti mládeže i dospělých v malé kopané, florbalu, volejbalu, bowlingu, vodáctví a všestranosti vč. účasti a pořádání sport. akcí a soutěží“.

Vánoční turnaj ve futsale

Tradiční Mikulášský turnaj se letos uskuteční o něco později a to v sobotu 15. 12. turnaj pro žáky a 16. 12. turnaj pro muže. Podrobnosti naleznete v propozicích: muži, žáci. Oba turnaje se konají za podpory statutárního města Brna a městské části Brno-Starý Lískovec.

rozlosování

Turnaj v bowlingu 2018

V sobotu 8. 12. pořádá Orel jednota Brno-Starý Lískovec bowlingový turnaj dvojic. Podrobnosti naleznete v propozicích. Turnaj se koná za podpory statutárního města Brna a MČ Brno – Starý Lískovec.

Kateřinský košt vín 2018

Přijměte srdečné pozvání na 2. ročník Kateřinského koštu vín v Brně – Starém Lískovci. K tanci i poslechu bude hrát CM Primáš. V průběhu odpoledne proběhne soutěž v poznávání vína. Vstupné včetně volné degustace, degustační skleničky a katalogu bude 250 Kč. Podívejte se i na plakát.
Zde se můžete podívat na katalog 2018 z letošního ročníku.
Akce se koná za podpory staturárního města Brna a MČ Brno – Starý Lískovec.
Velice se na Vás těšíme.

Starolískovecké vinobraní 2018

V sobotu 6. října 2018 proběhne tradiční Starolískovecké vinobraní. Jako vždy k tanci a poslechu budou hrát jak dechová hudba, tak cimbálová muzika. V průběhu večera se můžete podívat na taneční vystoupení dětí a mládeže, zúčastnit se soutěže v natahování koštýřem či zkusit štěstí v tombole. Předprodej vstupenek proběhne v pátek 5. října od 18:00 do 19:00. Podívejte se na facebook.