Sportovní den

V sobotu 10. září 2016 se uskutečnil již 16, ročník sportovního den. Přes technické problémy v úvodu proběhlo celé sportovní dopoledne v příjemné atmosféře. Sluníčko na všechny účastníky intenzivně svítilo, čímž zvyšovalo únavu nejen sportovců. Závodilo se v atletickém čtyř boji (sprint, skok do dálky, hod kriketovým míčkem/vrh koulí a běh na střední vzdálenost). Díky podpoře Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky a firmě Stooptik si závodníci domů odnesli pěkné ceny.

Veliké poděkování patří všem závodníkům za trpělivoat v horkém počasí i všem organizátorům za obětavé nasazení.

dsc_0012

Přehled výsledků

nejmladší benjamí

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 46 Isabela Mollová 13.2 527 1:24 502 80 76 10.9 512 1617
2 19 Mikuláš Hladký 11.44 639 1:08 460 100 149 7.3 307 1555
3 58 Matěj Skřička 12.47 572 1:19 450 70 45 2.9 88 1155
4 16 František Hrkal 14.47 452 1:39 450 70 45 3.2 101 1048
5 31 Lucie Burešová 15.08 417 2:18 40 50 0 2 50 507
6 47 Rebeca Mollová 19.33 210 2:21 67 50 0 1.1 16 293
7 49 Victorie Mollová 40.01 0 0 20 0 0.8 7 7

benjamínci

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 27 Adam Ďásek 9.65 227 00:52 205 180 93 10.9 110 635
2 20 Leontýna Hladká 9.78 217 00:55 184 210 166 4.9 9 576
3 36 Adam Zapoměl 9.93 207 00:58 164 170 72 8.3 62 505
4 57 Jan Skřička 9.81 215 01:48 0 165 62 7 40 317
5 15 Alena Hrkalová 13.19 34 01:13 80 110 0 5.2 13 127

nejmladší žáci

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 3 Adam Toman 8.31 208 00:45.16 219 300 341 28.4 404 1172
2 42 Lukáš Ondruš 8.1 223 00:45.94 213 290 309 15.8 127 872
3 13 Tomáš Dvořáček 8.59 189 00:49.38 188 270 249 18.3 178 804

nejmladší žákyne

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 45 Žaneta Zádrapová 8.71 268 00:47.91 209 270 325 17.4 180 982
2 26 Amalie Ďásková 8.44 289 00:47.45 213 280 357 13.1 95 954
3 7 Julie Ondrušová 8.81 260 00:52.35 179 265 309 8.8 21 769
4 14 Hana Hrkalová 9.5 209 00:50.48 191 235 220 12.2 78 698
5 55 Mariánka Skříčková 9.62 200 00:51.53 184 220 179 9.1 26 589
6 54 Sofie Šedová 9.03 243 00:59.75 133 180 82 10.3 45 503
7 9 Šárka Králová 10.13 166 01:02.41 118 220 179 7.1 0 463
8 12 Natálie Ondroušková 9.47 211 01:10.00 80 140 13 6.6 0 304
9 10 Veronika Králová 10.59 138 01:00.55 128 140 13 7.4 3 282
10 34 Nikola Zmrzlá 11.53 87 01:13.36 65 140 13 6.2 0 165

mladší žáci

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 8 Ondřej Ondruš 9.5 1380 02:50.66 844 310 145 31.5 155 2524
2 23 Petr Koudelka 9.59 1341 02:50.78 842 300 130 23 89 2402
3 33 Ondřej Zapoměl 10.13 1119 03:20.69 466 320 159 27.6 124 1868
4 17 Jakub Černý 10.12 1123 03:17.59 500 260 78 26.6 117 1818
5 18 Tomáš Černý 10.94 819 03:32.59 345 250 66 28.5 132 1362

mladší žákyně

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 1 Magdaléna Pavlíková 9.62 365 02:57.62 802 320 142 25.1 178 1487
2 4 Pavlína Valentová 10.34 228 03:01.25 754 280 75 17.8 96 1153
3 25 Veronika Kalvodová 9.93 302 03:28.22 441 290 91 24.8 175 1009
4 52 Monika Vltavská 10 289 03:28.12 442 305 116 16.6 83 930
5 53 Veronika Vltavská 10.13 265 03:27.57 447 250 34 13.4 50 796
6 56 Anna Skříčková 11 128 03:36.67 359 275 67 20.2 123 677
7 24 Michaela Kalvodová 11.5 70 03:50.15 245 220 4 12.3 39 358

starší žákyně

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 44 Zuzana Zádrapová 14.08 555 2:30.16 1114 290 91 5.5 240 2000
2 28 Emilie Doukopilová 15.19 399 02:55.6 407 330 161 7.05 338 1305
3 35 Klára Zapomělová 14.69 467 03:05.05 320 335 170 7.2 348 1305
4 50 Natálie Dvořáčková 14.18 540 03:11.13 269 320 142 6.3 290 1241
5 29 Magdaléna Harvánková 15.91 311 03:20.75 196 325 151 6.95 332 990
6 22 Petra Dvořáčková 15.53 356 03:41.38 78 290 91 5.55 243 768

juniorky

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 30 Hedvika Dokoupilová 19.1 44 04:18.81 0 270 60 6.96 332 436

muži

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 61 Jakub Čtvrtníček 12.94 438 05:34 380 450 290 9.46 453 1561
2 11 Michael Šilar 13.25 388 06:28 161 440 273 8.61 403 1225
3 63 František Rááb 13.45 357 00:00 0 445 281 8.63 404 1042
4 51 Pavel Turčínek 13.85 300 07:07 58 415 230 8.62 403 991
5 6 Milan Novotný 13.81 305 00:00 0 385 182 9.87 478 965

ženy

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 60 Marta Havránková 15.56 352 03:04 329 345 190 8 399 1270
2 32 Silvie Mikerová 21.03 0 04:11 0 240 22 5.35 230 252

veteráni

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 59 Jiří Vltavský 13.58 338 06:49 100 405 214 10.52 517 1169
2 5 Jan Ondruš 14.63 200 05:48 315 390 190 8.96 423 1128
3 2 Tomáš Pavlík 14.15 259 06:52 92 415 230 9.94 482 1063
4 48 Petr Moll 14.75 186 00:00 0 300 66 10.72 529 781

veteránky

Pořadí Číslo Jméno Sprint Sprint body Běh Běh body Skok Skok body Vrh/hod Vrh/hod body Body celkem
1 37 Martina Zapomělová 17.81 126 03:33 120 280 75 8 399 720
2 62 Silvie Vlavská 17.4 160 03:51 40 310 124 5.5 240 564
3 40 Zdenka Dokoupilová 20 10 04:27 0 260 46 5.9 265 321